INTERNETES NEVEZÉS
FRISS HÍREK
ORSZÁGOS BAJNOKSÁG 2017
DÍJLOVAS VERSENYSZÁMOK 2017 és OB
MINŐSÜLTEK LISTÁJA
KAPCSOLAT - IRODA
VERSENYNAPTÁR 2017
NYOMTATVÁNYOK-DÍJTÉTELEK
GYERMEK ÜGYESSÉGI LOVASVERSENY
DÍJUGRATÓ VERSENYSZÁMOK
Versenyzői számmal NEM rendelkezők
FEDETTPÁLYÁS BAJNOKSÁG 2015-2016
VIZSGA és SZALAGOS MINŐSÍTÉS
GYAKORI KÉRDÉSEK
BAJNOKAINK
AKIKRE BÜSZKÉK LEHETÜNK
TÁMOGATÓINK
HÍRDETÉS
FOTÓALBUM
HOL LOVAGOLHATOK?
SZÖVETSÉG
 

Támogatóink:

                 

BAJNOKAINK 2005.-ben: http://gyereklovasverseny.hu/download.php?download_file=orszagos_bajnokaink_2005.doc

BAJNOKAINK 2006.-ban: http://gyereklovasverseny.hu/download.php?download_file=orszagos_bajnoksag_2006.doc

BAJNOKAINK 2007.-ben: http://gyereklovasverseny.hu/download.php?download_file=orszagos_bajnokaink_2007.doc

BAJNOKAINK 2008.-ban: http://gyereklovasverseny.hu/download.php?download_file=orszagos_bajnoksag_2008.doc

BAJNOKAINK 2009.-ben: http://gyereklovasverseny.hu/download.php?download_file=orszagos_bajnoksag_2009.doc

BAJNOKAINK 2010.-ben: http://gyereklovasverseny.hu/download.php?download_file=bajnokaink_2010.doc

BAJNOKAINK 2011.-ben: http://gyereklovasverseny.hu/download.php?download_file=bajnokaink2011.docx

BAJNOKAINK 2012.-ben: http://gyereklovasverseny.hu/download.php?download_file=bajnokaink2012.docx

 BAJNOKAINK 2013.-ban: http://gyereklovasverseny.hu/download.php?download_file=bajnokaink_2013.docx

 

 

BAJNOKAINK 2013-ban

  

Ügyességi Lovasverseny – KEZDŐ kategória Országos Bajnoka:

· KNIPF BLANKA – Baktói Lovas Klub – Botond (PÓNI) nevű lovával, edzője: Csáki Mónika

helyezettek:

2. Thurzó László Bendegúz – Baktói Lovas Klub - Botond (Póni)

3. Stáhly Krisztina – Carlo Lovassport Egyesület – Rocky (PÓNI)

 

Ügyességi Lovasverseny – KÖNNYŰ kategória Országos Bajnoka:

· SZÖLLŐSI HAJNAL – Ráckeve Városi Sportegyesület KORAX Lovas szakosztálya – Korax Réka (PÓNI) nevű lovával, edzője: Venczel Tímea

helyezettek:

2.       Aranyos Hédi – Hajdúszoboszlói Porszem Lovas Egyesület- Csinos (PÓNI)

3.       Lőrincz Emma – Varga Ménes Gyermek Lovas Egyesület – Csillag (PÓNI)

Ügyességi Lovasverseny – NEHÉZ kategória Országos Bajnoka, Az Év Ügyességi Lovasa és Ügyességi lova cím tulajdonosa:

· FEKSZI FRUZSINA – Equina Lovasfarm – Ócsa – Bob Herceg Virgonc nevű lovával, edzője: Kempelen Judit

helyezettek:

2.       Kurucz kitti Katalin – Halásztelki Szent László Lovas Club - Bonty

3.       Kiss Kincső – Tápéi Maraton Tereplovas Club – Frédi (PÓNI)

 

Díjugratás KEZDŐ LOVAS versenyszám Országos Bajnoka:

· Sári Mia Sarolt – Magán Versenyző – Zenóbia nevű lovával – edzője: Sári Viktor és Sáriné Takács Mária

Helyezettek:

2.       Barna Csenge Dorina – Pasaréti Honvéd Lovas Sport Egyesület – Faust

3.       Lőrincz Csenge – Carlo Lovassport Egyesület - Impérió

 

Díjugratás PÓNI versenyszám Országos Bajnoka:

· Bódi Rebeka Vanda – Tápéi Maraton Tereplovas Club – Harkály (PÓNI) – edzője: Nagy Tamás

Helyezettek:

2.       Oláh Dóra – Pirik Farm – Toscana (PÓNI)

3.       Munkácsi Katalin – Magán Versenyző – Mercédesz (PÓNI)

Díjugratás Nagy Ló versenyszám Országos Bajnoka:

· Katona Andrea – Halásztelki Szent László Lovas Club – Janó nevű lovával, edzője: Kalános Éva

Helyezettek:

2.       Campestrin Eleonóra – Magán versenyző - Fukar

3.       Csontos Zsuzsa – Bíbor Horse Lovas Egyesület – Lustino Junior D

Díjugratás NYÍLT versenyszám győztese, az Év legeredményesebb díjugrató Lovasa és Díjugrató Lova cím elnyerője:

· Bódi Rebeka Vanda – Tápéi Maraton Tereplovas Club versenyzője – HARKÁLY (PÓNI) nevű lovával, edzője: Nagy Tamás

Helyezettek:

2.       Csontos Zsuzsa – Bíbor Horse Lovas Egyesület – Lustino Junior D

3.       Katona Andrea – Halásztelki Szent László Lovas Club – Janó

 

GYEPOSZ Díjlovaglás KEZDŐ kategória Országos Bajnoka:

· Thurzó László Bendegúz – Baktói Lovas Klub – Botond (PÓNI) nevű lovával , edzője: Csáki Mónika

Helyezettek:

2.       Kiss Lizanna - Baktói Lovas Klub – Mirella (PÓNI) nevű lovával

3.       Knipf Blanka - Baktói Lovas Klub – Botond (PÓNI) nevű lovával

GYEPOSZ Díjlovaglás KÖZÉP kategória Országos Bajnoka:

· Farkas Luca – Magán versenyző – Favory Fanni nevű lovával, edzője: Farkasné Kovács Ilona

Helyezettek:

2.       Sári Mia Sarolt – Magán versenyző – Szultán (PÓNI)

3.       Kutos Petra – Bellandor Lovas Klub – Mini Mouse

GYEPOSZ Díjlovaglás HALADÓ kategória Országos Bajnoka, az Év legeredményesebb Díjlovasa és Díjlova cím elnyerője:

· Jére Kinga – Bellandor Lovas Klub – BERTA nevű lovával

Helyezettek:

2.       Várkonyi Anikó – Magán versenyző – Fieszta (PÓNI)

3.       Kollár Natália – Magán versenyző – Bandi

Mint minden évben, most is az eredmények alapján kialakításra került a Gyermek – és Pónilovasok Országos Szövetségének Nemzeti Válogatottja, aki a GYEPOSZ anyagi támogatásával vehet részt 2014-ben egy nemzetközi versenyen.

A 2014-es válogatott tagjai:

· Bódi Rebeka Vanda – HARKÁLY (PÓNI)

· Báthory Zita – FABULA (PÓNI)

· Oláh Dóra – TOSCANA (PÓNI)

· Csontos Zsuzsa – LUSTINO JUNIOR D

Tartalék válogatott versenyzők:

· Katona Andrea – JANÓ

· Fejes Kata – PHARLAP

 

 

 

 

Minden jog fenntartva.
Webdesign